W Ustroniu powstał pierwszy na świecie ”Szlak WOŚP” ! – MAPA TRASY

szlak wośp ustroń
foto. Miasto Ustroń

Ustroń zyskuje wyjątkową atrakcję – 1-szy na świecie Szlak Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Ten dziewięciokilometrowy szlak wiedzie przez urokliwą dolinę rzeki Wisła, otoczoną majestatycznymi górami Czantoria i Równica. 

Pierwszy szlak WOŚP został wytyczony w Ustroniu

Szlak WOŚP w Ustroniu to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Trasa o długości około 9 km prowadzi przez malowniczą dolinę rzeki Wisła, z widokami na okoliczne Beskidy. Spacerując tą trasą, można czerpać radość i siłę zarówno dla ciała, jak i ducha. Ideą powstania szlaku było stworzenie wyjątkowego miejsca dla wszystkich ludzi dobrej woli, którym idea i wartości WOŚP, czyli szacunek i empatia do drugiego człowieka są bliskie.

Na szlaku znajdują się przystanki o nazwach nawiązujących do miejsc, w których odbywały się słynne festiwale Woodstock i Pol’and’Rock. To hołd dla tych wydarzeń, które przyciągały tłumy ludzi dobrej woli i promowały wartości takie jak braterstwo, szacunek i empatia. Każdy przystanek na szlaku ma swoją historię i znaczenie.

Uroczyste otwarcie szlaku z udziałem Jurka Owsiaka

Aukcja na platformie allegro oferuje wyjątkową okazję – możliwość uczestnictwa w uroczystym otwarciu Szlaku WOŚP. Zwycięzca aukcji będzie mógł razem z Jurkiem Owsiakiem i Burmistrzem Ustronia Przemysławem Korczem przeciąć wstęgę, oficjalnie otwierając ten unikalny szlak.

Data oficjalnego otwarcia na ten moment nie jest jeszcze znana.

foto. allegro

Spotkanie w sztabie WOŚP Jurka Owsiaka oraz Burmistrza Przemysława Korcza

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt