W Polsce nikt nie chce się podjąć operacji bielszczanina. Trwa zbiórka na zabieg w Szwajcarii.

Pan Jacek ma 43 lata. Do niedawna prowadził zwykłe, regularne życie, jak wiele z Nas. Jednak w lipcu 2022 roku wszystko się zmieniło. Wykonywając profilaktyczne badanie, dowiedział się, że zmaga się z złośliwym rakiem trzustki – jednym z najbardziej zabójczych nowotworów.

Rak trzustki to cicha i niestety często śmiertelna choroba. Według informacji dostępnych w sieci, aż 90% pacjentów umiera w przeciągu roku od momentu diagnozy. To najbardziej skuteczny zabójca wśród wszystkich nowotworów. Pan Jacek również dostał tę przerażającą diagnozę.

Po konsultacjach w 6 czołowych polskich ośrodkach specjalistycznych, Pan Jacek otrzymał niestety złe wieści. Jego przypadek był tak skomplikowany, że żaden chirurg nie mógł podjąć się operacji z uwagi na ogromne ryzyko dla życia pacjenta. Pan Jacek dowiedział się, że szanse na przeżycie są znikome.

Mimo początkowego szoku, Pan Jacek postanowił walczyć. Przeszedł już 15 cykli chemioterapii, 5 cykli radioterapii oraz operację elektroporacji guza. Chociaż udało się zatrzymać postęp choroby i guz przestał rosnąć, nadal nie maleje. Niestety, operacja usunięcia nowotworu w Polsce jest wciąż niedostępna.

Jednakże, ostatnio pojawiła się dla Pana Jacka nadzieja. Konsultacja z profesorem z wysoko specjalistycznej kliniki w Szwajcarii dała mu światełko w tunelu. Profesor wyraził gotowość do przeprowadzenia operacji, a szansa na sukces wynosiła od 80% do 90%. Również profesorowie z Niemiec i Portugalii byli pozytywnie nastawieni do przypadku Pana Jacka.

Jednak koszty operacji są ogromne i przewyższają możliwości finansowe Pana Jacka. Zwraca się on zatem z gorącą prośbą do tych, którzy mogą pomóc w uratowaniu jego życia. Każda wpłata, a także udostępnienie informacji w mediach społecznościowych, ma ogromne znaczenie dla Pana Jacka.

– Zwracam się z wielką prośbą do Wszystkich, którzy mają taką możliwość o wsparcie i uratowanie mi życia. Z serca ogromnie dziękuję za wszystkie wpłaty i udostępnianie mojej wiadomości w mediach społecznościowych. Każda wpłata oraz udostępnienie znaczy dla mnie wiele. – pisze Jacek Kubica

Link do zbiórki dostępny jest TUTAJ.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt