W konkursie na „Osobowość Ziem Górskich” znów mamy finalistów z Wisły! [GŁOSOWANIE]

foto. Miasto Wisła

Wśród finalistów nominowanych do tytułu „Osobowość Ziem Górskich” 2023 znalazł się Burmistrz Miasta Wisła – Tomasz Bujok oraz Hotel Gołębiewski Wisła. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które potrwa do 8 listopada.

Konkurs ,,Osobowość Ziem Górskich'' 2023 - finaliści z Wisły

Do Konkursu ,,Osobowość Ziem Górskich” mogą zostać zgłoszone osoby fizyczne, organizacje pozarządowe lub przedsiębiorstwa z terenu Polski, Słowacji i Czech, które poprzez swoją działalność przyczyniły się do rozwoju i promocji ziem górskich. Kandydaci zgłaszani są w następujących kategoriach: „Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich”, „Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich, „Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich”, „Dziennikarz Ziem Górskich”, „Organizacja Pozarządowa Ziem Górskich”, „Osobowość Ziem Górskich” oraz „Sportowiec Ziem Górskich”.

W najlepszej trójce z Wisły znaleźli się: Burmistrz Miasta Wisła – Tomasz Bujok oraz Hotel Gołębiewski Wisła.

Tomasz Bujok –  finalista w kategorii “Samorządowiec/Polityk Ziem Górskich”
Specyfikę pracy w samorządzie poznawał przez 3 kadencje jako radny miasta Wisła. W latach 2006-2010 pełnił funkcję przewodniczącego rady. Burmistrz od 2014 r. Były to kadencje dużych inwestycji w Wiśle: zrewitalizowanie dworca kolejowego i stworzenie centrum przesiadkowego, powstanie Centrum Edukacji Ekologicznej, budowa nowoczesnego parku wodnego Baseny Wisła, remont drogi wojewódzkiej 941 i modernizacja trasy kolejowej, termomodernizacja OSP Jawornik, siedziby Państwowej Szkoły Muzycznej, Urzędu Miejskiego oraz 2 budynków komunalnych. Za jego kadencji Wisła wzbogaciła ofertą kulturową i sportową o rozpoznawalne w całym kraju wydarzenia: Festiwal Słowa Jerzego Pilcha, Barbarian Race, Orlen Moto Power Show. Wprowadził Wiślańską Kartę Mieszkańca-szereg zniżek i ułatwień dla wiślan. Jako dobry gospodarz dąży do ciągłego rozwoju Wisły, dba o dobre relacje z inwestorami, podnosi poziom życia mieszkańców, wzbogaca bazę usług turystycznych

Hotel Gołębiewski Wisła – finalista w kategorii  “Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich”.
Działa w Wiśle od 2003 r. Nowoczesny styl, wysoki standard,różnorodność atrakcji (m.in. Park Wodny Tropikana, SPA, odnowa biologiczna) sprawiły, że do Wisły zaczęli napływać klienci lubiący wypoczynek na wysokim poziomie. Hotel przeznaczony zarówno dla rodzin z dziećmi, gości indywidualnych jak i klientów biznesowych. Wyróżnia go doskonała kuchnia: nie tylko polska czy europejska, ale także regionalna. Atrakcje hotelowe oraz restauracje są otwarte również na klientów z zewnątrz, by każdy mógł choć na chwilę stać się gościem tego hotelu. Posiada własne wyroby cukiernicze firmy Tago założonej przez Tadeusza Gołębiewskiego-zmarłego w zeszłym roku właściciela hoteli Gołębiewski. Hotel od wielu lat czynnie uczestniczy w życiu miasta. Jest głównym partnerem Biegu po Nowe Życie organizowanego w Wiśle by promować polską transplantologię; sponsorem zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich; oraz wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych. Jest miejscem zatrudnienia dla wielu mieszkańców. 

Link do głosowania dostępny jest TUTAJ.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt