W jednym z mieszkań w Bielsku-Białej odnaleziono zwłoki.

Dziś (1 sierpnia) o godzinie 8.30 , doszło do tragicznego odkrycia w jednym z budynków wielorodzinnych przy ulicy Spółdzielców w Bielsku-Białej. Służby ratunkowe zostały natychmiast zadysponowane na miejsce z niepokojącymi informacjami o zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu w jednym z lokali.

Odnaleziono zwłoki w Bielsku-Białej

Na miejscu interweniowali strażacy, którzy zostali wezwani przez policję do otwarcia mieszkania. Wykorzystano m.in. specjalistyczny podnośnik koszowy, aby umożliwić dostęp do mieszkania przez uchylone okno. Wiedząc, że w mieszkanie może być potrzebne zabezpieczenie przed zagrożeniami biologicznymi i chemicznymi, strażacy wyposażyli się w specjalne kombinezony chroniące. Dodatkowo, aparaty ochrony górnych dróg oddechowych pozwoliły im swobodnie oddychać w trudnych warunkach. Strażacy po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki osoby, które leżały w kuchni. Niestety, ciało rozłożyło się tak bardzo, że rozpoznanie płci zmarłej była trudnym zadaniem.

Po dokładnym obejrzeniu miejsca zdarzenia, śledczy przejęli sprawę. Trwające postępowanie ma na celu ustalenie przyczyn tego tragicznego wypadku oraz identyfikację ofiary. Policja zbiera wszelkie możliwe dowody, które mogą rzucić światło na tę smutną sytuację.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry