W dniu dziecka najmłodsi będą podróżować pociągami za darmo

fotka: PKP Intercity

Z okazji Dnia Dziecka, PKP Intercity oferuje darmowe przejazdy pociągami dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia. Ta atrakcyjna oferta jest częścią większego programu promocyjnego, który obejmuje także zniżki dla rodziców i opiekunów. 

Darmowe Przejazdy dla Dzieci i Młodzieży

Z okazji Dnia Dziecka, PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę, która pozwala dzieciom i młodzieży do 16 roku życia podróżować po całej Polsce za darmo. Promocja obejmuje wszystkie pociągi PKP Intercity w klasie 2, z wyjątkiem pociągów kategorii EIP, gdzie bilety można pobrać wyłącznie w kasie biletowej.

Aby skorzystać z oferty, należy pobrać darmowy bilet w kasie biletowej lub bezpośrednio u konduktora. W przypadku pociągów EIP, bilety są dostępne tylko w kasach. Podczas kontroli biletów wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, którym może być dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna lub książeczka zdrowia. Warto również pamiętać, że dzieci do 4 roku życia mogą podróżować bezpłatnie przez cały rok na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%.

Promocje dla Rodzin i Grup

Oferta “Taniej z Bliskimi”

Dla rodziców, dziadków i opiekunów PKP Intercity przygotowało atrakcyjne promocje na podróże koleją. Oferta “Taniej z Bliskimi” umożliwia uzyskanie 30% zniżki dla grup od 2 do 6 osób podróżujących pociągami kategorii TLK lub IC. Dodatkowo, można łączyć tę zniżkę z ulgami ustawowymi.

Bilet Rodzinny

Rodziny podróżujące pociągami ekspresowymi EIC lub EIP mogą skorzystać z Biletu Rodzinnego, który również oferuje 30-procentową zniżkę dla grup od 2 do 5 osób, w których znajduje się dziecko poniżej 16 roku życia. Osoby uprawnione do ulg ustawowych zachowują swoje indywidualne zniżki.

Karta Dużej Rodziny

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na dodatkowe 30% upustu, jeśli co najmniej dwie uprawnione osoby podróżują razem. Dziecko korzystające z promocji Dnia Dziecka może być jednocześnie uczestnikiem grup korzystających z Biletu Rodzinnego, Dużej Rodziny oraz Taniej z Bliskimi.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt