W Bielsku-Białej zlikwidowana została piekarnia, jubiler i pączkarnia.

zdjęcie ilustracyjne, pixabay

W ostatnim czasie w Bielsku-Białej coraz częściej likwidowane są różnego rodzaje przedsiębiorstwa. W lipcu z mapy miasta zniknęła restauracja Gastro Habitat, z kolei w sierpniu zamknięta została Amici Restaurant & Bistro. Teraz przyszedł czas na piekarnie, jubilera oraz pączkarnie.

Piekarnia na ul. Dobrej w Leszczynach  dostarczała mieszkańcom Bielska-Białej pyszne, świeże pieczywo. Na drzwiach pojawiła się kartka z napisem “nieczynne”. Przyczyną zamknięcia jest emerytura dotychczasowych właścicieli.

Przez wiele lat w jednym z lokali przy ul. 11 Listopada 48 mieścił się jubiler. Niestety, teraz na drzwiach tego lokalu można znaleźć jedynie kartkę informującą o jego zamknięciu. Chociaż sprzedaż internetowa nadal jest prowadzona, to sprzedaży stacjonarnej w Bielsku-Białej już nie będzie. Najemca wypowiedział umowę z ZGM, która obowiązuje do końca października.

Podobna sytuacja miała miejsce kilka kroków dalej, pod nr 50. Tam działała pączkarnia “Kreplik” z Wisły. Właściciele twierdzą, że decyzja o zamknięciu lokalu wynikała z niskiej sprzedaży. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt