Uzupełniający nabór wniosków na nowe mieszkania

DCIM100MEDIADJI_0157.JPG

Od 6 czerwca do 20 czerwca 2022 r. można składać wnioski na lokale mieszkalne w nowo wybudowanym, w ramach społecznego budownictwa czynszowego, wielorodzinnym budynku przy ul. Stefana Batorego 26 w Bielsku-Białej. Uzupełniający nabór prowadzi miasto Bielsko-Biała oraz inwestor Bielsko-Bialskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Objętych jest nim 8 lokali mieszkalnych – 6 lokali 2-pokojowych, 2 lokale 3-pokojowe.

Budynek przy ul. Stefana Batorego 2 posiada windę obsługującą 6 kondygnacji – piwnice z komórkami lokatorskimi, parter, I piętro, II piętro, III piętro, IV piętro. Przed budynkiem znajduje się 45 miejsc parkingowych, w tym 5 dla osób z niepełnosprawnościami.

Najemca zobowiązany jest do wpłaty partycypacji w kosztach budowy lokalu mieszkalnego w wysokości 20 proc. wartości lokalu liczonej od kwoty 5.900,00 zł/m2 x metraż mieszkania w terminie do15 lipca 2022 r. Zobowiązany jest też do wpłaty kaucji zabezpieczającej do 30 listopada 2022 r. Wysokość kaucji stanowić będzie 12-krotność miesięcznego czynszu obowiązującego w dniu zawarcia umowy najmu. Kaucja na dzień ogłoszenia naboru wniosków wynosi 12 x 16,59 zł/m2 x metraż mieszkania.

Termin oddania lokali mieszkalnych do zasiedlenia planowany jest na grudzień 2022 r.

Całe ogłoszenie o uzupełniającym naborze wniosków na nowe lokale mieszkalne przy ul. Stefana Batorego 26 w Bielsku-Białej znajduje się pod linkiem: tutaj

foto. UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry