,,Uwierz w Mikołaja”. Film kręcony w Bielsku Białej nie trafi do kin.

Film ,,Uwierz w Mikołaja”, komedia romantyczna, która kręcona była początkiem roku w Bielsku-Białej nie trafi jednak na kinowe ekrany. Będzie można ją jednak zobaczyć w Internecie.

Film ,,Uwierz w Mikołaja''

To ciepła, wielowątkowa opowieść o tym, że w magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia każdemu, niezależnie od tego ile ma lat, może przytrafić się coś najpiękniejszego w życiu.

Zdjęcia do filmu były realizowane m.in. w Bielsku-Białej i okolicach (Goczałkowice-Zdrój, okolice Milówki). Scenariusz na podstawie bestsellerowej książki Magdaleny Witkiewicz pod tym samym tytułem napisała Ilona Łepkowska. Była Ona również odpowiedzialna  m. in. za czwartą część serii Kogel Mogel.

Producentem filmu jest MTL MAXFILM.

Obsada filmu ,,Uwierz w Mikołaja''

W filmie główną rolę zagra Aleksandra Grabowska. Zobaczymy również wielu znanych i cenionych aktorów m.in.: Teresę Lipowską, Dorotę Stalińską, Dorotę Kolak, Martę Lipińską, Elżbietę Starostecką, Ewę Szykulską, Krystynę Tkacz, Macieja Damięckiego, Bohdana Łazukę, Agnieszkę Więdłochę, Antoniego Pawlickiego, Mateusza Janickiego, Aleksandrę Grabowską, Grzegorza Daukszewicza, Patryka Pniewskiego oraz Cezarego Żaka.

Okazuje się, że film, który pierwotnie miał trafić do kin, będzie dostępny jedynie w serwisie TVP VOD od 6 grudnia. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry