Uroczyste rozświetlenie choinki w Bielsku-Białej – Poczuj magię świąt!

foto. UM Bielsko-Biała

W grudniu, Bielsko-Biała zamienia się w magiczne miejsce, oświetlone tysiącami lampek i przystrojone świątecznymi dekoracjami. Tradycyjnie, jak co roku choinka stanie na placu Chrobrego, a jej rozświetlenie zaplanowano na 6 grudnia.

Grudzień w Bielsku-Białej to czas magicznych chwil i cudownego nastroju świątecznego. Każdego roku mieszkańcy oczekują z niecierpliwością na to wyjątkowe wydarzenie, które towarzyszy rozświetleniu choinki na placu Chrobrego. 

Choinka, która stoi na placu Chrobrego, ma 16 metrów wysokości. Jest to już trzeci rok z rzędu, kiedy mieszkańcy Bielska-Białej mogą podziwiać to piękne drzewko. Odwiedzający miasto nie tylko cieszą się widokiem choinki, ale także uczestniczą w wielu atrakcjach przygotowanych na tę okazję.

Program rozświetlenia choinki jest niezwykle urozmaicony i zapowiada się na prawdziwą ucztę dla wszystkich miłośników świąt. Warto więc sprawdzić, co czeka mieszkańców i turystów podczas tej wyjątkowej uroczystości

Oficjalne rozświetlenie choinki w Bielsku-Białej - program

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:45, kiedy to wystąpi Zespół z Domu Kultury w Lipniku “Melodyjka”. O godzinie 18:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie, przywitanie mieszkańców i wystąpienie prezydenta miasta, który przekaże swoje życzenia świąteczne oraz zaprosi do wspólnych obchodów na Starówce.

W programie przewidziane są również wystąpienia zaproszonych gości, a następnie emocjonujące odliczanie i rozświetlenie choinki. Po tym magicznym momencie ponownie wystąpi Zespół “Melodyjka”, a przy choince pojawi się kataryniarz przebrany za Mikołaja, który z pewnością dostarczy wiele radości najmłodszym mieszkańcom. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku dla dzieci, które zostaną obdarowane słodyczami przez przebranych aktorów Teatru Lalek Banialuka.

Całe wydarzenie będzie podkreślone przez piękną świąteczną muzykę włączając w to tradycyjne kolędy, które wprowadzą wszystkich w świąteczny nastrój.

Prezydent zaprasza na wyjątkowe wydarzenie na Placu Chrobrego

Święta idą wielkimi krokami, więc – aby tradycji stało się zadość – z radością zapraszam tych najmłodszych, trochę starszych i najstarszych na rozświetlenie naszej bielskiej choinki!

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry