Uroczyste otwarcie bulwarów nad Sołą

Uroczyste otwarcie Bulwarów nad Sołą w Cięcinie odbyło się 13 sierpnia. Mimo kapryśnej pogody na oficjalne otwarcie dokonane przez wójta gminy Piotra Tyrlika, przybyło zacne grono mieszkańców i przedstawicieli władzy.

Po wręczeniu podziękowań dla zasłużonych przy realizacji projektu “Budowa ścieżki pieszo – rowerowej wzdłuż rzeki Soły w miejscowości Cięcina”, rozpoczął się piknik rodzinny. Przygotowano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin między innymi: animacje dla dzieci, konkurencje i rozgrywki sportowe, konkursy i zabawy dla najmłodszych, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, duże bańki mydlane, żywe maskotki, popcorn.
 
Jedną z największych atrakcji jaką przygotowano był konkurs „Rodzinny Rajd Rowerowy” do którego mogły przystąpić wszystkie dzieciaki z terenu gminy Węgierska Górka. Zadanie polegało na pobraniu mapy z trasą ze strony OPG i wykonaniu wszystkich zawartych w niej zadań. O godz. 16.45 w drodze losowania wyłoniono zwycięzcę głównej nagrody, którą był rower górski ufundowany przez firmę Żywiec-Zdrój. Nagroda trafiła do Michaliny Czulak z Cięciny.
Imprezą towarzyszącą otwarciu bulwarów był Amatorski Turniej Piłki Plażowej. Do sportowej rozgrywki stanęło 8 drużyn. Zwycięzcami w kategorii Męskiej zostali Michał Woźniak i Mariusz Zoń z drużyny Kucyki Mini Zoo. W kategorii Kobiet i Mieszanej podium należało do Katarzyny Suchanek i Dawida Jędrzkiewicza z drużyny ELI.
Po godzinie 17:00 impreza przeniosła się na boisko LKS Świt Cięcina gdzie odbył się RODZINNY FESTYN SPORTOWY.

źródło/foto Gmina Węgierska Górka

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt