Uczennica ZSME w Żywcu finalistką festiwalu ,,Piosenki Jana Wojdaka”.

piosenki jana wojdaka

Finał kolejnej edycji festiwalu „Piosenki Jana Wojdaka” odbył 12 listopadzie 2022 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Uczennica ZSME Sandra Pytlarz znalazła się w zaszczytnym gronie finalistów, prezentując utwór “Od Nieba do Dna” Jana Wojdaka.

,,Piosenki Jana Wojdaka” to festiwal który od lat cieszy się wielką popularnością wśród dzieci i młodzieży. Impreza, o zasięgu ogólnopolskim, to prawdziwe święto muzyki i szansa na zostanie zauważonym przez środowisko muzyczne.

Pomysłodawca festiwalu – Jan Wojdak, Kawaler Orderu Uśmiechu – pozwala młodym artystom spełniać muzyczne marzenia. Finaliści konkursu poznają tajniki pracy w studiu nagraniowym, sekrety organizacji koncertów, sesji zdjęciowych. Dzięki opiece artystycznej J. Wojdaka, nie tylko pracują nad własnym warsztatem podczas licznych warsztatów, ale także kształtują swoją osobowość sceniczną, mierzą się z tremą i popularnością, doświadczają pierwszych spotkań z przedstawicielami mediów. Organizatorzy: Agencja Kwart Music Polska Nowohuckie Centrum Kultury.

Sandra zajęła również I miejsce na Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Konkurs odbył się online, a Sandra zaśpiewała ,,Tango na głos orkiestrę i jeszcze jeden głos” – Grzegorza Tomczaka.

Sandrze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w świecie muzycznym 🙂 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry