Tytuł Mistrza Polski dla SKSS Ekonomik z Bielska Białej.

Po raz kolejny strzelcy ze Szkolnego Koła Strzelectwa Sportowego Ekonomik działającego przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej zaprezentowali wysoką formę sportową w zawodach ogólnopolskich i zdobyli tytuł Mistrza Polski. 

Na odbywających się w Tarnowie w dniach 26-28 sierpnia Mistrzostwach Polski LOK MON Juniorów i Seniorów w Strzelectwie Sportowym wywalczyli tytuł Mistrza Polski w kategorii klubów oraz zdecydowali o zwycięstwie w kategorii województw. Indywidualnie zawodnicy również osiągnęli sukcesy. Martyna Gara zdobyła złoto w Ppn60 juniorek i złoto w Psp30+30 juniorek; Dariia Bondar – złoto w Kdw60L juniorek; Przemysław Dopart – złoto w Pst2x30 seniorów, srebro w Ppn60 seniorów oraz brąz w Pdw60 seniorów; Jakub Jeleśniański – srebro w Ppn60 juniorów, srebro w Pst3x20 juniorów oraz srebro w pdw60 juniorów. Katarzyna Micek zajęła 5. miejsce w Ppn60 juniorek. 

Zespół przygotował i prowadził na zawodach trener Kazimierz Solich, kończąc tymi zawodami pracę w Ekonomiku. Warto podkreślić, że trener Kazimierz Solich pracował w Zespole Szkół Ekonomicznych od 1989 r., prowadząc SKSS Ekonomik. Jego podopieczni osiągali liczne sukcesy, m.in. na szczeblu wojewódzkim i krajowym. 

źródło: UM Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt