Ty też możesz wziąć udział w Tour de Pologne ! Zapisz się na rodzinny mini rajd rowerowy.

rodzinny mini rajd rowerowy wilkowice

Wszystkie rodziny oraz pasjonaci kolarstwa mogą wziąć udział w Rodzinnym Mini Rajdzie Rowerowym. Jeśli marzycie o uczestnictwie w jednym z największych kolarskich wyścigów w Polsce – Tour de Pologne, to ta niesamowita okazja jest właśnie dla Was. Nie tylko będziecie mogli aktywnie spędzić środowy dzień, ale także poczuć kolarskie emocje wśród wielu innych miłośników rowerowych z całego regionu.

Trasa Rajdu – Wspaniała Przygoda Dla Całej Rodziny

Start zmagań Rodzinnego Mini Rajdu Rowerowego zaplanowano na dzień 2 sierpnia na godzinę 13:30 spod firmy Nacomi przy ulicy Żywieckiej. Trasa liczy około 4 kilometry i wiedzie przez urokliwe tereny strefy aktywności gospodarczej Gminy Wilkowice. To doskonała okazja, aby razem z rodziną aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, podziwiając uroki przyrody i piękne krajobrazy. Czas przejazdu wynosi mniej więcej 30 minut, co sprawia, że trasa jest dostosowana do różnych poziomów kondycji, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł cieszyć się wyścigowym doświadczeniem.

Zapisy na rajd rowerowy i dodatkowe niespodzianki

Aby wziąć udział w Rodzinnym Mini Rajdzie Rowerowym, wystarczy zapisać się pod linkiem: https://time4sport.pl/event/73.  Uczestnictwo w wydarzeniu jest całkowicie darmowe. Dla wszystkich uczestników przygotowany będzie poczęstunek, niespodzianki oraz pamiątkowe koszulki, a dodatkowo dla każdej złożonej co najmniej z trzech osób rodziny, firma Nacomi przygotowała pachnące niespodzianki.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kibicowanie na Lotnej Premii Nacomi Tour de Pologne

Po zakończeniu emocjonującego Mini Rajdu, wszyscy uczestnicy oraz kibice będą mieli okazję przeżyć kolejne niezapomniane chwile na lotnej premii Nacomi Tour de Pologne. Już o godzinie 15:20, podobnie jak wspaniała grupa pierwszych kolarzy, zbierzemy się razem, aby dopingować zawodników podczas ich rywalizacji. To doskonała okazja, by poczuć prawdziwy duch kolarskich zmagań i wspólnie cieszyć się z każdego emocjonującego momentu.

rodzinny mini rajd rowerowy wilkowice

źródło: GOSiR Wilkowice

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt