Trwają Poszukiwania Zaginionej Adeliny Michłanowicz.

Zaginęła Adelina Michłanowicz

Policjanci z Komisariatu w Bielsku Białej poszukują 46-letniej bielszczanki –  Adeliny Michłanowicz. Wyszła z domu przy ul. Bukowej 17 kwietnia br. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginęła Adelina Michłanowicz

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi poszukiwania za zaginioną w dniu 17 kwietnia 2023 roku  46-letnią Adeliną Michłanowicz. Zaginiona, wychodząc z miejsca zamieszkania zabrała ze sobą rzeczy powszechnego użytku, nie podając nikomu z rodziny kierunku, w którym się udaje oraz nie pozostawiając informacji o miejscu pobyty lub celu wyjazdu. Kobieta ostatni raz widziana była w dniu zaginięcia o godzinie 9:00 w okolicy dworca PKP w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej.

Rysopis: wzrost 170 cm, budowa ciała szczupła, włosy długie, ciemne proste za ramiona, posiadane przedmioty to dokumenty, jeden lub dwa telefony komórkowe. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, różowe spodnie, posiadała przy sobie plecak koloru czarnego oraz  teczkę na pasek koloru czarnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2C, tel. 47 857 0300, 47 857 0381 lub na nr alarmowy 112.

Adelina Michłanowicz

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Dni Kęt 2023 – PROGRAM

W czerwcowy weekend odbędą się Dni Kęt na Bulwarach nad Sołą oraz na placu przed Domem Kultury. Czekać będzie wiele

Reklama

Przewiń do góry