Trwają poszukiwania zaginionego Rafała.

Policjanci z Komisariatu w Szczyrku poszukują zaginionego Rafała Ryczka (Ryczek), 52-letniego mieszkańca Wilkowic, który wyszedł z domu 29 marca 2023 roku około godziny 11:00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął Rafał z Wilkowic

Zaginiony Rafał Ryczek w dniu 29 marca 2023 roku około godziny 11.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Wilkowicach. Według ustaleń policjantów ostatni raz widziany był około godziny 16:30 w Bielsku-Białej na ulicy 11 Listopada, gdy przemieszczał się w kierunku ulicy Barlickiego. Od tamtej pory ślad po nim zaginął, nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 175 cm,  szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, uszy lekko odstające, niepełne uzębienie (brak kilku zębów w dolnej żuchwie), brak połowy kciuka w prawej dłoni.
Ubrany: w kurtkę zimową w kolorze czarnym, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego, sweter w poziome pasy szaro-białe, może nosić okulary.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Szczyrku, ul. Myśliwska 40, nr tel. 47 85 706 10, adres e-mail: szczyrk@bielsko.ka.policja.gov.pl lub tel.  47 857 12 55. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

Przewiń do góry