Trwają poszukiwania Bronisławy Głębockiej !

Policjanci z Komisariatu Policji w Rajczy, okoliczna straż pożarna oraz GOPR poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Kobieta cierpi na demencję starczą oraz może mieć problemy z komunikacją.

Zaginęła Bronisława Głębocka

Policjanci z Komisariatu Policji w Rajczy poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. 30 maja ok. godziny 7.00 pracownicy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej poinformowali policjantów z Komisariatu w Rajczy o nieobecności pensjonariuszki. Jak wynika z zapisu kamer monitoringu, kobieta 29 maja ok. godziny 20.30 oddaliła się z placówki. Policjanci prowadzą jej poszukiwania, w które zaangażowane zostały również pozostałe służby w tym ratownicy GOPR, strażacy z PSP oraz OSP. 

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost około 160 cm, włosy krótkie siwe. W chwili zaginięcia ubrana była w kombinezon jednoczęściowy koloru niebieskiego oraz zielony sweter.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rajczy pod numerem telefonu 47 85 727 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

foto/źródło: policja Żywiec

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry