14-letni Igor został już odnaleziony !

igor merta

Od wczoraj były prowadzone poszukiwania za 14-letnim Igorem, który wyszedł z miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z rodziną. Dzisiaj pojawiła się informacja, że nastolatek został odnaleziony.

Odnaleziono Igora z Bielska-Białej

Przypomnijmy, 14-letniego Igor samowolnie opuścił miejsce zamieszkania w dniu 8 sierpnia wieczorem i nie kontaktował się z rodziną.

Chłopak ok. godz. 15:00 został znaleziony w lokalu przy ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. W momencie, gdy policja przybyła na miejsce, Igor zdążył kolejny raz uciec. W calszym ciągu nastolatka szukała policja wraz z kilkoma jednostkami straży pożarnej.

Dzięki przekazywanym przez mieszkańców i sprawdzanym na bieżąco informacją zaginiony nastolatek finalnie został odnaleziony ok. godz. 19:00 przez policjantów wydziału prewencji bielskiej komendy cały i zdrowy. 

Wczoraj wieczorem na jednej z bielskich ulic zauważył go przechodzień, który natychmiast zawiadomił Policję i przekazał cenne informacje. Policjanci również dzięki współpracy z dyspozytorem Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej chwilę później odnaleźli nastolatka całego i zdrowego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Źródło: KMP Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt