Trening z Joanna Jędrzejczyk w Bielsku-Białej! – otwarte seminarium z Mistrzyną UFC.

16 grudnia 2023 roku w Bielsko-Biała stanie się mekką dla fanów sportów walki. Joanna Jędrzejczyk, legenda MMA i mistrzyni UFC, przyjedzie do miasta, by podzielić się swoją nieocenioną wiedzą i umiejętnościami. To wyjątkowa okazja, by poznać tajniki sztuk walki od jednej z najlepszych zawodniczek na świecie.

Joanna Jędrzejczyk przyjedzie do Bielska-Białej poprowadzić trening

Joanna Jędrzejczyk jest nie tylko mistrzynią UFC, ale także pierwszą Polką, która stała się częścią tej prestiżowej organizacji. Jej sukcesy w klatce zadziwiają fanów na całym świecie, a teraz będzie miała okazję przekazać swoje doświadczenie mieszkańcom Bielska-Białej. To wydarzenie jest wyjątkowe, ponieważ Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek MMA na globie.

Podczas seminarium Joanna Jędrzejczyk będzie dzielić się swoim ogromnym doświadczeniem w sztukach walki. Tematem przewodnim seminarium będzie STRIKING W MMA & OBRONA PRZED OBALENIAMI. Aby jeszcze bardziej wzbogacić to wydarzenie, trening poprowadzi również zawodnik UFC, Robert Bryczek. To niesamowita okazja, by uczyć się od najlepszych i poznać techniki, które uczyniły Joannę Jędrzejczyk mistrzynią.

Cena i Zapisy:

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym seminarium, wystarczy zapłacić:

  • 169 zł dla Klubowiczów
  • 199 zł dla osób spoza klubu
  • 99 zł dla młodzieży do 19 roku życia

Zapisy są już otwarte i można je dokonać poprzez numer telefonu: 576 043 300 lub email: klub@impact.bielsko.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć.

Gala Biznes Boxing w Bielsku-Białej

Tego samego dnia wieczorem, Joanna “Asia” Jędrzejczyk będzie gościem gali Biznes Boxing. Wydarzenie to ma także charakter charytatywny, ponieważ zbierane będą środki na uzupełnienie bazy sprzętowej GOPR Beskidy. To doskonała okazja, by połączyć sportową pasję z pomocą potrzebującym.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry