Tragiczny wypadek w Zacharzowicach: Nie żyje 30-letni kierowca

foto. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach

W czwartek, 16 listopada, doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Zacharzowice (powiat gliwicki). W wyniku zdarzenia śmierć poniósł młody kierowca samochodu osobowego. 

Śmiertelny wypadek w Zacharzowicach

Po godzinie 17:00 w Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach wpłynęło zgłoszenie o tragicznym wypadku, który miał miejsce w miejscowości Zacharzowice. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Volkswagen Golf na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z samochodem dostawczym. Kierującym pojazdem osobowym był 30-letni mieszkaniec Pyskowic, który zmarł na miejscu, co potwierdził podinsp. Marek Słomski, rzecznik prasowy KMP w Gliwicach.

Nieoficjalne informacje i dochodzenie

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że 30-letni kierowca poruszał się z nadmierną prędkością, a chwilę przed wypadkiem wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

CZYTAJ TAKŻE:

Na miejscu zdarzenia pracowało 5 zastępów straż pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci. Utrudnienia trwały do godz. 21:00. Służby przeprowadzały czynności pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia wszystkich okoliczności tego tragicznego incydentu.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt