Tragiczny wypadek w Wodzisławiu Śląskim – czwarty pasażer nie żyje

foto. Policja Śląska

Do tragicznego wypadku doszło w Zawadzie, dzielnicy Wodzisławia Śląskiego. W wyniku tego dramatycznego zdarzenia życie straciły cztery młode osoby. Jedna dalej walczy o życie w szpitalu.

W wypadku w Wodzisławiu Śląskim śmierć poniosły cztery osoby

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20:30 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Młodzieżowej, gdzie w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem peugeot skręcając z ulicy Młodzieżowej w Paderewskiego nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu osobowym audi jadącemu ulicą Młodzieżową, doprowadzając do zderzenia czołowego.

Niestety, w wyniku tego dramatycznego zdarzenia życie straciły trzy młode osoby, dwie w wieku 18 lat i jedna w wieku 19 lat. Pozostali dwaj pasażerowie tego auta, 17-letnia dziewczyna oraz 19-letni chłopak, zostali przewiezieni do szpitala z różnymi obrażeniami ciała. Kierowca drugiego pojazdu nie odniósł obrażeń.

W niedzielę po południu Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe poinformowało o zgonie czwartej poszkodowanej osoby. O życie walczy jeszcze jedna osoba.

Kierowca został zatrzymany

Kierowca pojazdu Peugeot, mimo że był trzeźwy, również trafił do szpitala na badania, a następnie został zatrzymany przez policję. Prawdopodobnie został przesłuchany przez śledczych.

Na miejscu wypadku przez kilka godzin prowadzone były policyjne czynności pod nadzorem prokuratora. Ruch na tej części ulicy był zablokowany w obu kierunkach.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt