Tragiczny wypadek w Wereszynie: Dwie kobiety i 6-letnie dziecko zginęli na miejscu.

foto: KPPSP w Hrubieszowie

Dziś nad ranem w miejscowości Wereszyn (powiat hrubieszowski) miał miejsce tragiczny wypadek, w którym dwie kobiety i 6-letnie dziecko zginęli na miejscu. 

Tragiczny wypadek w Wereszynie - Trzy osoby nie żyją

O tragicznym wypadku poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie, kpt. Jakub Kurczuk. Do zdarzenia doszło przed godziną 5 rano na drodze wojewódzkiej nr 844, która przebiega przez miejscowość Wereszyn w gminie Mircze, w powiecie hrubieszowskim.

W busie podróżowało łącznie 10 osób, a wszyscy byli obywatelami Ukrainy. Z informacji wynika, że bus zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie wjechał do rowu i ostatecznie uderzył w drzewo. To zderzenie było na tyle gwałtowne, że dwie osoby zginęły na miejscu, a trzecia była reanimowana, niestety bezskutecznie. Pozostałe 7 osób przetransportowano do szpitala z różnymi obrażeniami.

Busem podróżowało 10 osób, wszyscy byli obywatelami Ukrainy. Bus zjechał na przeciwległy pas, następnie do rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu śmierć poniosły dwie osoby, trzecia była reanimowana, ale niestety również zmarła. Pozostałe 7 osób przetransportowano do szpitala – przekazał dyżurny.

Zaśnięcie kierowcy przyczyną wypadku na Lubelszczyźnie

Jak podaje komenda powiatowa państwowej straży pożarnej w Hrubieszowie, ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną wypadku było “zaśnięcie kierowcy”. 

CZYTAJ TAKŻE:

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania i uwolnieniu poszkodowanych z pojazdu a następnie przekazaniu Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

W działaniach udział brali Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, JRG Hrubieszów, OSP KSRG Mircze, OSP Kryłów w tym 18 strażaków. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry