Tragiczny wypadek w Trzebnicy – Nie żyje 49-letnia kobieta

Na drodze krajowej nr 15 doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy przewożący gruz. Niestety, mimo natychmiastowej akcji ratunkowej, życia 49-letniej kierującej samochodem marki Ford nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek pod Trzebnicą - W wypadku zginęła kobieta

Dramatyczne wydarzenie miało miejsce dzisiaj rano, około godziny 7:40, na odcinku drogi krajowej nr 15 pomiędzy Nowym Dworem a Trzebnicą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Ford, 49-letnia kobieta, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Wrocławia pojazdowi ciężarowemu marki MAN. Doszło do zderzenia bocznego, które miało tragiczne konsekwencje.

W wyniku uderzenia samochód ciężarowy został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym jadącym zgodnie z przepisami od strony Prusic. Na miejscu natychmiast rozpoczęto reanimację poszkodowanej kobiety, niestety, mimo wszystkich wysiłków, nie udało się jej uratować.

Śledztwo i działania na miejscu

Na miejscu wypadku pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczano ślady, a szczegółowe śledztwo ma wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia drogowego.

CZYTAJ WIĘCEJ:

W związku z wypadkiem pas ruchu od strony Prusic został zablokowany, natomiast ruch od strony Wrocławia w kierunku Trzebnicy odbywał się wahadłowo. Warto zachować ostrożność i dostosować prędkość do panujących warunków na drodze.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt