Tragiczny wypadek w Rososzy: 31-latek zginął po uderzeniu w drzewo

foto. dnews.pl

W miejscowości Rososz doszło do tragicznego wypadku drogowego, w wyniku którego życie stracił 31-letni kierowca osobówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku. Droga została zablokowana

Śmiertelny wypadek w Rosoczu - Nie żyje 31-letni kieriwca

W czwartek (23 listopada) około godziny 2:00 nad ranem na drodze powiatowej w Rososzu miał miejsce tragiczny wypadek. 31-letni mieszkaniec powiatu ryckiego podróżował samochodem osobowym. Kierowca stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na pobocze drogi, a następnie do rowu uderzając w przydrożne drzewo, po czym po wjechaniu na przepust w przydrożnym rowie uderzył w kolejne drzewo, doprowadzając do rozerwania pojazdu na dwie części. W pojeździe podróżował sam.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że główną przyczyną tego tragicznego wypadku mogło być niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

Ciało kierowcy zostało zabezpieczone do sekcji zwłok

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiły się służby ratunkowe oraz policja. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. 

CZYTAJ WIĘCEJ:

Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Na miejscu pracował również biegły z zakresu wypadków drogowych, którego wyniki analizy będą kluczowe dla ustalenia szczegółów zdarzenia i ewentualnych przyczyn.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt