Tragiczny wypadek w Bielsku-Białej – Kierowca dostawczego Opla nie żyje.

zdjęcie ilustracyjne

W czwartek, 23 listopada, około godziny 18.30 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej doszło do tragicznego wypadku drogowego, który niestety zakończył się śmiercią kierowcy samochodu dostawczego marki Opel Vivaro.

W tragicznym wypadku zginął mężczyzna

Wszystko wydarzyło się na wysokości posesji nr 10, w pobliżu skrzyżowania z ul. Długą. Kierowca Opla Vivaro nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Hondą Civic. Mimo że uderzenie nie było wyjątkowo mocne, skutki były tragiczne. Kierowca busa był nieprzytomny i nie wykazywał funkcji życiowych.

Świadkowie zdarzenia natychmiast podjęli reanimację, a po chwili do akcji dołączyli strażacy i ratownicy medyczni. Niestety, mimo wysiłków wszystkich zaangażowanych, nie udało się przywrócić funkcji życiowych kierowcy Opla. Ofiara to mężczyzna w wieku około 50-60 lat.

Czy przyczyną były problemy zdrowotne?

Biorąc pod uwagę, że siła uderzenia nie była duża, istnieje przypuszczenie, że przyczyną wypadku mogły być problemy zdrowotne kierowcy Opla Vivaro. Policja będzie dokładnie wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia, a nadzór nad śledztwem sprawuje prokuratura.

CZYTAJ TAKŻE:

Tragiczny wypadek w Bielsku-Białej stanowi przypomnienie o ważności zdrowia i bezpieczeństwa na drogach. Każdy kierowca powinien regularnie kontrolować swój stan zdrowia i nie prowadzić pojazdu, jeśli nie jest w pełni sprawny fizycznie i psychicznie.

Źródło: Bielskie Drogi

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry