Tragiczny pożar domu jednorodzinnego w Wiśle – Młody mężczyzna nie żyje

W nocy 9 lipca 2023 r. doszło do tragicznego pożaru na osiedlu Tokarnia w Wiśle. W wyniku tego zdarzenia jeden człowiek stracił życie, a cały dom o powierzchni 50 metrów kwadratowych został doszczętnie zniszczony.

Do tragicznego pożaru doszło dzisiaj, kilka minut po północy w dwukondygnacyjnym, murowano-drewnianym budynku w Wiśle. Początkowo ogień pojawił się w nieokreślonym miejscu i szybko rozprzestrzenił się na cały dom. Dochodzenie w sprawie przyczyn i okoliczności pożaru jest prowadzone przez cieszyńską policję pod nadzorem prokuratora. Chociaż dokładne przyczyny nie są jeszcze znane, istnieje kilka możliwych czynników, które mogły przyczynić się do wybuchu pożaru.

Pożar miał tragiczne skutki dla mieszkańców domu na osiedlu Tokarnia. Spośród ośmiu osób przebywających w budynku przed przyjazdem służb, siedem zdołało bezpiecznie opuścić budynek, niestety jedna osoba nie przeżyła tragedii. Ofiarą śmiertelną był młody mężczyzna w wieku około 30 lat. Pożar objął cały dom, a akcja gaszenia trwała aż do godziny 6 rano. Niestety, po zakończeniu działań strażackich, z budynku praktycznie nie pozostało nic. Ogień zniszczył go niemal doszczętnie, wymagając interwencji 47 strażaków z 12 zastępów straży pożarnej. Straty materialne oszacowano na około 250 tysięcy złotych.

foto: OSP Wisła Centrum 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry