Tragiczne znalezisko w Wilkowicach: Ciało odnalezione w rzece.

foto. Radio Bielsko Waszym Okiem

Dziś, wczesnym popołudniem, na terenie Wilkowic, doszło do dramatycznego zdarzenia. Ciało zostało odnalezione w korycie rzeki. Na miejscu pojawiły się służby porządkowe, a śledztwo wciąż trwa.

W rzece odnaleziono ciało mężczyzny

W Wilkowicach doszło do dramatycznych wydarzeń. Wczesnym popołudniem pracownicy nadzoru wodnego natknęli się na ciało w korycie rzeki, przy ul. Długiej. Informacja ta szybko dotarła do lokalnych służb.

Na miejsce znaleziska natychmiast skierowano trzy patrole policji oraz zastęp straży pożarnej. Funkcjonariusze rozpoczęli zabezpieczanie terenu i przeprowadzanie wstępnych czynności dochodzeniowych. Na miejsce przybył prokurator, co wskazuje na to, że sprawa jest poważna i wymaga szczegółowego dochodzenia.

Policja ustaliła tożsamości zmarłego oraz wstępne okoliczności tragicznego zdarzenia. Jak podaje portal bielsko.biala.pl – zmarły to mężczyzna w wieku 58 lat. Wstępnie zakładane hipotezy przyczyny zgonu, to upadek bądź śmierć z przyczyn naturalnych. Nic nie wskazuje na samobójstwo.

Śledczy teraz będą przeprowadzić dokładniejsze badania, w tym sekcję zwłok, aby dowiedzieć się, co doprowadziło do śmierci tej osoby

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry