Tragiczne zdarzenie w Rejowcu. Rowerzysta potrącony przez samochód.

zdjęcie ilustracyjne

Wczoraj, 23 listopada, na jednej z dróg w Rejowcu doszło do tragicznego zdarzenia. Niestety, poszkodowany rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia okoliczności tego tragicznego wypadku.

W Rejowcu bus najechał na rowerzystę

W czwartek, około godziny 16.00, na jednej z rejowieckich dróg miało miejsce przerażające zdarzenie. Kierowca busa, przewożącego pasażerów, najprawdopodobniej nie zauważył leżącego na drodze rowerzysty i najechał na niego. Niestety, mężczyzna, który doznał poważnych obrażeń w wyniku tego potrącenia, zmarł na miejscu. 

Policja natychmiast po przybyciu na miejsce zdarzenia rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego wypadku. Funkcjonariusze badają, czy kierowca busa przestrzegał przepisów drogowych oraz czy nie zachodziła żadna inna okoliczność, która mogła przyczynić się do tego nieszczęścia. Ślady na miejscu wypadku dokładnie zabezpieczono, aby pomóc w ustaleniu przebiegu wydarzeń

Apel o bezpieczeństwo na drogach

To tragiczne zdarzenie jest przypomnieniem o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego musi być priorytetem. Apelujemy do kierowców, rowerzystów i pieszych o przestrzeganie przepisów, zachowanie ostrożności oraz wzajemny szacunek na drogach.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt