Tragiczna śmierć w Rudzicy. Mężczyzna zginął od strzału w głowę.

W Rudzicy (powiat bielski) doszło do dramatycznego wydarzenia. Ciało młodego mężczyzny odnaleziono w zagajniku na tyłach posesji, gdzie mieszkał. Zdarzenie stała się przedmiotem intensywnych działań śledczych.

Mężczyzna odnaleziony martwy na swojej posesji w Rudzicy

Dzisiaj rano w Rudzicy przy ulicy Grabówka 24 letni mężczyzna, został znaleziony martwy na swojej posesji. Informacje te, potwierdziła Policja w Bielsku-Białej. Na miejscu zdarzenia pracują śledczy, a nadzór nad czynnościami przejęła prokuratura.

Bielska prokuratura, nadzorująca postępowanie, ujawniła, że na miejscu znaleziono nie tylko ciało, ale również broń i list pożegnalny, co skierowało śledztwo w stronę doprowadzenia lub pomocy w samobójstwie. Jak podaje bielsko.info, wstępne oględziny miejsca zdarzenia wskazały na śmierć spowodowaną strzałem z broni palnej w głowę, jednak dokładna przyczyna zgonu ma zostać ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Śledczy, pracujący na miejscu od północy starają się ustalić wszystkie okoliczności tragicznego wydarzenia. Ulica Grabówka, na czas prowadzonych działań, została wyłączona z ruchu, co dodatkowo podkreślało powagę sytuacji.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny w Rudzicy poruszyła z pewnością każdego. List pożegnalny, pozostawiony przez 24-latka, oraz okoliczności, w jakich doszło do jego śmierci, skłaniają do refleksji nad wsparciem dla osób znajdujących się w kryzysie. Jeśli potrzebujesz pomocy, a z różnych powodów nie masz możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem, poniższe darmowe numer pomogą Ci w poradzeniu sobie w trudnych sytuacjach.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
Wsparcie dla osób po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 108 108
Tumbo Pomaga – wsparcie dla dzieci i młodzieży po stracie bliskich – będących w żałobie: 800 111 123
W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry