Tragedia w miejscowości Wydartowo – pod taflą lodu znaleziono ciało 29-latka

W miejscowości Wydartowo w powiecie gnieźnieńskim doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna w wieku 29 lat opuścił swój dom około północy, nie zabierając przy tym telefonu komórkowego. Niestety został odnaleziony martwy.

Trwały poszukiwania mężczyzny w Wydartowie

Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o poszukiwaniu osoby w środę około godziny 4:30 rano. Rodzina i znajomi zgłosili jego zaginięcie, a służby postanowiły podjąć natychmiastowe działania. 

Strażacy i ratownicy, idąc po śladach mężczyzny, dotarli na brzeg Jeziora Popielewskiego. Tam natrafili na ciało 29-latka było ukryte pod lodem. Niezwłocznie przystąpiono do akcji ratunkowej. Mężczyzna został wydobyty spod taflą lodu i udzielono mu natychmiastowej pomocy medycznej. Niestety, pomimo wszystkich wysiłków, nie udało się go uratować, i zmarł na miejscu.

Trwa dochodzenie w sprawie śmierci

Policja natychmiast rozpoczęła dochodzenie w sprawie okoliczności tej tragicznej śmierci. Obecnie nie są jeszcze znane szczegóły, które mogłyby wyjaśnić, dlaczego mężczyzna opuścił swój dom w nocy i jak doszło do jego utonięcia w jeziorze. 

Trwa przesłuchiwanie świadków oraz analiza ewentualnych dowodów.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt