Tragedia w Andrychowie – Nie żyje 14-letnia Natalia

foto: Radio Bielsko

Dramatyczne wydarzenia w Andrychowie wstrząsnęły społecznością miasta i okolic. 14-letnia Natalia, która zaginęła we wtorek, 28 listopada, przez kilka godzin przebywała w stanie skrajnego wychłodzenia, zanim została odnaleziona w centrum miasta.

Śmierć 14-letniej Natalii z Andrychowa

Wszystko zaczęło się we wtorek (28 listopada), od poszukiwań zaginionej 14-latki. Po paru godzinach odnaleziono Natalię leżącą w śniegu w centrum miasta. Była w stanie hipotermii, co wymagało natychmiastowej interwencji.

Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy, którzy podjęli działania w celu ratowania życia nastolatki. 

Natalia została przetransportowana do szpitala w Wadowicach, a następnie do Prokocimia gdzie lekarze podjęli walkę o jej życie. Stan dziewczyny był bardzo ciężki, a wychłodzenie organizmu stanowiło ogromne zagrożenie dla jej zdrowia. Niestety, mimo największych starań zespołu medycznego, nie udało się uratować Natalii.

Dramatyczne Okoliczności Zaginięcia

Policja zabezpieczyła monitoring, co pozwoliło na rekonstrukcję wydarzeń. Z nagrań wynika, że Natalia pojawiła się przy tablicy reklamowej po godzinie 8 rano. Prawdopodobnie kierowała się na przystanek autobusowy, ale nagle źle się poczuła i nie była w stanie sama wezwać pomocy. Najpierw oparła się o słup, a później usiadła przy tablicy reklamowej.

Niestety, pierwsze ustalenia wskazują, że w tym samym miejscu przebywała przez kilka godzin. Dopiero przed godziną 14:00,  gdy jej stan był już krytyczny, ktoś zareagował i wezwał pomoc.

Pozostaje wiele niewyjaśnionych pytań. Jak to się stało, że w centrum miasta, gdzie przebiega droga krajowa, jest market i parking, nikt przez kilka godzin nie zwrócił uwagi na siedzącą przy tablicy dziewczynę? Dlaczego nikt nie zapytał, co się dzieje i czy potrzebuje pomocy?

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt