Tour de Pologne 2023 Wisła – TRASA, UTRUDNIENIA

Tour de Pologne 2023 wisła
foto. Tour de Pologne

2 sierpnia 2023 roku w mieście Wisła i Ustroń odbędzie się V etap 80. edycji Tour de Pologne. To niezwykłe wydarzenie przyciąga uwagę wielu entuzjastów sportu. W związku z tym, pragniemy was poinformować o utrudnieniach w ruchu drogowym oraz przedstawić trasę, którą przemkną kolarze podczas tego prestiżowego wyścigu.

Tour de Pologne 2023 Wisła

Utrudnia w czasie wyścigu wystąpią na drodze wojewódzkiej nr 941 od Gahury, przez Jawornik (ul. Ustrońska), Centrum, Oazę (ul. 1 Maja) do Głębiec (ul. Kopydło), a także na drodze wojewódzkiej nr 942 od ronda na Oazie (ul. Wyzwolenia), przez Nową Osadę do Czarnego (ul. Czarne) – wjazd na Zameczek Prezydencki oraz na drodze nr 942 przez ul. Malinka w kierunku Szczyrku.  

Wymienione wyżej odcinki będą całkowicie zamknięte na czas przejazdu wyścigu od godz. 12:00 do ok. godz. 15:30. Służby będą otwierały poszczególne odcinki po zakończonym wyścigu i odbiorze drogi przez wyznaczone służby.

tour de pologne 2023 etap 5

Wyścig odbędzie się z pełnym zabezpieczeniem trasy przez Organizatorów, Policję i lokalne jednostki OSP. Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Utrudnienia oraz mapa trasy w innych rejonach:

Źródło: Miasto Wisła

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt