Tour de Pologne 2023 Ustroń – TRASA, UTRUDNIENIA

Tour de Pologne 2023 Utroń
foto. Tour de Pologne

Już niebawem, 2 sierpnia 2023 roku, w malowniczym miasteczku Ustroń odbędzie się V etap 80. edycji Tour de Pologne. To niezapomniane wydarzenie przyciąga uwagę wielu entuzjastów kolarstwa, zarówno zawodowców, jak i amatorów. Dziś chcielibyśmy wam zaprezentować trasę, którą pokonają kolarze oraz zwrócić uwagę na potencjalne utrudnienia w ruchu drogowym.

Tour de Pologne 2023 Ustroń

V etap Tour de Pologne rozpocznie się w Pszczynie i przejedzie przez Ustroń, położonym w Beskidzie Śląskim. To własnie w tym mieście będzie do zdobycia jedna z trzech Premii Lotnych LOTTO. Cały etap będzie niezwykle wymagający, liczący prawie 199 kilometrów, który poprowadzi kolarzy przez malownicze górskie krajobrazy. Przewyższenie wynoszące ponad 3000 metrów sprawi, że będzie to prawdziwe wyzwanie dla zawodników. Kolarze zmierzą się z kilkoma trudnymi podjazdami, które wymagają nie tylko siły, ale także wytrzymałości i determinacji.

Przejazd peletonu będzie miał miejsce następującymi ulicami:

  1. ul. Cieszyńska
  2. ul. Daszyńskiego
  3. ul. Grażyńskiego
  4. ul. Szpitalna
  5. ul. Sanatoryjna
  6. ul. Skalica
  7. ul. Turystyczna
  8. ul. Wczasowa

Wymienione wyżej odcinki będą całkowicie zamknięte na czas przejazdu wyścigu od godz. 12:00 do ok. godz. 15:00. Służby będą otwierały poszczególne odcinki po zakończonym wyścigu i odbiorze drogi przez wyznaczone służby.

tour de pologne 2023 etap 5

Wyścig odbędzie się z pełnym zabezpieczeniem trasy przez Organizatorów, Policję i lokalne jednostki OSP. Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Utrudnienia oraz mapa trasy w innych rejonach:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry