Targi budownictwa w Hali pod Dębowcem.

Wszyscy budujący, remontujący lub urządzających dom czy mieszkanie już niedługo będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w budownictwie podczas jubileuszowych 60. Międzynarodowych Targów Budownictwa i Strefy Dobrych Wnętrz oraz 24. Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii. Obie imprezy odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 23-25 września w hali pod Dębowcem.

Jak co roku jesienią w Bielsku-Białej w Hali Pod Dębowcem odbywa się święto budowlańców. W tym roku już po raz 60. Biuro Wystaw i Promocji Astra zaprasza na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz. Po raz 24. przygotowuje także Targi Technik Grzewczych i Oszczędności Energii.

Bielskie targi budowlane od lat są największym wydarzenie w branży budowlanej na południu Polski i na pograniczu polsko-czesko-słowackim. Na targowych stoiskach pojawi się 200 wystawców. W ich ofercie będzie można znaleźć najnowsze, sprawdzone pomysły na dom ciepły i komfortowy. Na targach będzie można dowiedzieć się, jakie są efektywne sposoby szybkiego, oszczędnego budowania i oszczędności energii, czy poznać solidne materiały budowlane.
Targi budowlane są świetnym miejsce pozyskiwania informacji, nawiązywania cennych kontaktów, zasięgania opinii praktyków i ekspertów.

– Ponadto w tym roku na targach pojawi się nowa inicjatywa Wystawa Domów Prefabrykowanych i Modułowych. Jest to specjalna ekspozycja z prezentacją dostępnych na rynku nowoczesnych technik szybkiego budowania domów. Dzięki temu przybliżone zostaną zwiedzającym możliwości sprawnej realizacji inwestycji w najnowszych, energooszczędnych technologiach – informują organizatorzy:
Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się seminarium dla budujących bądź planujących budowę Dom ciepły i przyjazny, jego uczestnicy zdobędą bogatą wiedzę, m.in. o najnowszych przepisach prawnych, efektywnych rozwiązaniach technicznych.

Targi odbędą się w hali pod Dębowcem stojącej przy ul. Karbowej 26. Stoiska można zwiedzać 23 i 24 września w godz. 10.00-18.00, a 25 września 10.00-16.00.
Bilet wstępu kosztuje cena 10 zł, grupy zorganizowane mają wstęp na targi bezpłatny.  
E-bilet – bezpłatne wejście na targi – należy pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i okazać  w punktach kasowych. 

źródło: UM Bielsko Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry