Tajemnicza śmierć w Ustrzykach Dolnych – w domu znaleziono dwa ciała

W Ustrzykach Dolnych doszło do tragicznego wydarzenia. Ciała 45-letniej kobiety i 39-letniego mężczyzny znaleziono w ich mieszkaniu, a okoliczności tego dramatycznego zdarzenia pozostają tajemnicze.

Makabryczne odkrycie w Ustrzykach Dolnych

W minioną niedzielę, dokładnie 21 stycznia, około godziny 14, Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych otrzymała zgłoszenie o makabrycznym odkryciu. Ciała kobiety i mężczyzny znaleziono w jednym z mieszkań blokowisku. To wydarzenie szybko stało się punktem centralnym zainteresowania mediów i lokalnej społeczności. 

Komisarz Aleksandra Wołoszyn-Kociuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych, poinformowała, że ciała zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia badań. Najważniejszym etapem postępowania jest planowana sekcja zwłok. Na chwilę obecną nie ma przekonujących dowodów na udział osób trzecich w tym tragicznym zdarzeniu.

Trwa śledztwo w sprawie

Cała sprawa znajduje się pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lesku, a śledztwo jest w toku. Maria Chrzanowska, szefowa leskiej prokuratury, podkreśliła, że wyniki sekcji zwłok będą kluczowe dla dalszego postępowania.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt