Tajemnicza śmierć w Częstochowie – pod komisariatem znaleziono zwłoki

foto. Policja

W nocy z 20 na 21 stycznia br., pod Komisariatem Policji II w Częstochowie, doszło do makabrycznego odkrycia. Policjanci znaleźli zwłoki 53-letniego mężczyzny. Przyczyna jego śmierci pozostaje zagadką, a prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Ciało mężczyzny pod komisariatem w Częstochowie zauważyli policjanci

Policjanci, opuszczając Komisariat Policji II przy ulicy Bór 14, zauważyli ciało mężczyzny leżące przed budynkiem. Brak oznak życia skłonił ich do natychmiastowej akcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jednocześnie wezwano karetkę, która przejęła działania ratunkowe. Niestety, 53-letni mieszkaniec nie przeżył. 

Wstępne ustalenia wskazują, że śmierć mogła nastąpić między godziną 1:00 a 2:40, kiedy nikt nie wchodził ani nie opuszczał komisariatu. Nie znaleziono widocznych obrażeń na ciele zmarłego. Prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok w celu wyjaśnienia przyczyny śmierci.

Trwa policyjne śledztwo

Policja ujawniła, że zmarły mieszkał w budynku przy ulicy Bór 11, naprzeciwko komisariatu. Nie był znany w policyjnych bazach danych, nie zgłaszał się na komisariat, ani nie był legitymowany. Policjanci nie mieli z nim wcześniej kontaktu, a w jego mieszkaniu nie odnotowano żadnych interwencji. 

Komisariat II policji w Częstochowie nie posiada zewnętrznego monitoringu, podobnie jak najbliższe otoczenie. Policjanci teraz starają się sprawdzić, czy inne kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały obecność mężczyzny w okolicach komisariatu. Dochodzą również, czy otrzymał on ostatnio jakąś pomoc medyczną.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt