Szczyrk: pijany kierowca dachował autem do rzeki. Trafił do szpitala.

wpadł do rzeki w szczyrku
foto. OSP Buczkowice

W nocy w Szczyrku doszło do zdarzenia, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku jeden z pojazdów wpadł do rzeki. Jak się okazało, kierowca był pijany.

Samochód wpadł do rzeki, była jdna osoba poszkodowana

W dniu 19 sierpnia, tuż po godzinie 22.00, wszystkie służby zostały zadysponowane do wypadku drogowego przy ul. Beskidzkiej w Szczyrku. Informacje zawarte w zgłoszeniu wskazywały, że doszło do wypadku dwóch samochodów oraz że jeden z nich znajduje się w rzece, a wewnątrz pojazdu może przebywać osoba poszkodowana.

Po przybyciu na miejsce okazało się jednak, że kierowca Multivana samodzielnie opuścił pojazd znajdujący się w korycie rzeki. Działania straży pożarnej koncentrowały się na zabezpieczeniu obszaru zdarzenia, sprawdzeniu pozostałych pojazdów pod kątem innych osób poszkodowanych. Następnie wydobyto samochód z rzeki aby minimalizować ryzyko dalszych uszkodzeń i zanieczyszczenia rzeki wyciekającymi płynami. Po wydobyciu pojazdu, strażacy zabezpieczyli uszkodzoną barierę mostową, zapewniając tym samym dalsze bezpieczeństwo na tej drodze.

Pijany kierowca trafił do szpitala

Kierowca pojazdu marki Volkswagen Multivan, jadąc w kierunku Buczkowic, utracił panowanie nad autem i zderzył się z osobowym pojazdem tej samej marki. W wyniku zderzenia Multivan uderzył w barierę mostową, przekoziołkował się i wypadł do pobliskiej rzeki.

Kierujący pojazdem miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. Został odwieziony do szpitala. Z kolei drugi kierowca nie został poszkodowany. Policjanci przeprowadzają obecnie dalsze dochodzenie w tej sprawie.

CZYTAJ WIĘCEJ: 

Źródło: bielsko.biala.pl

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt