Szczecin. Pożar pustostanu – jedna osoba nie żyje!

foto. PAP

Dziś rano w Szczecinie doszło do dramatycznego wydarzenia, które wstrząsnęło mieszkańcami miasta. Pożar pustostanu przy ul. Kolumba stał się miejscem tragedii, kiedy strażacy podczas akcji gaśniczej znaleźli ciało dorosłej osoby, prawdopodobnie bezdomnego mężczyzny.

Pożar w Szczecinie - ujawniono zwłoki mężczyzny

Wydarzenie miało miejsce dzisiaj – 21 listopada, tuż po godzinie 7:00 rano, kiedy to służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze pustostanu. Trzy zastępy straży pożarnej natychmiast udały się na miejsce zdarzenia. Po przybyciu na miejsce, pożar udało się szybko zlokalizować i opanować. Niestety pojawiła się tragiczna informacja o jednej ofierze śmiertelnej.

– Pożar udało się szybko zlokalizować, nie był duży. Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna – przekazał PAP rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego PSP w Szczecinie kpt. Franciszek Goliński.

CZYTAJ TAKŻE:

Ciało mężczyzny zostało znalezione wewnątrz pustostanu, jednak niestety nie było możliwości uratowania jego życia. Aktualnie szczecińska Policja prowadzi dochodzenie w celu ustalenia tożsamości ofiary oraz przyczyn tragedii. 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt