Sylwester 2023 na rynku w Wiśle – Szczegóły

Miasto Wisła zaprasza na wieczór sylwestrowy na wiślańskim rynku. Już od 18:00 rozpocznie się Bal Sylwestrowy, który jest doskonałą okazją, by wspólnie powitać Nowy Rok. Przygotujcie się na niesamowitą noc pełną muzyki i tańca, która pozostawi niezapomniane wspomnienia!

Bal Sylwestrowy dla dzieci w Wiśle

Już o godzinie 18:00 na wiślańskim rynku rozpocznie się Bal Sylwestrowy przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców i odwiedzających. To idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. DJ Szymon z pewnością sprawi, że dzieci będą tańczyć, śpiewać i bawić się do godziny 21:00.

Bal Sylwestrowy dla dorosłych na Rynku w Wiśle

Kiedy zegar zbliży się do 22:00, stery przejmie DJ KajtoeS, który dostarczy niesamowitej dawki muzyki i energii dla dorosłych uczestników. Ta część Balu Sylwestrowego zapowiada się jako wyjątkowo ekscytująca i pełna niespodzianek. Do 1:00 w nocy będziecie mieli okazję tańczyć, świętować i cieszyć się ulubionymi utworami.

O północy wszyscy zebrani na rynku wspólnie pożegnają Stary Rok i powitają Nowy z wielką mocą. Szampańskie toasty, okrzyki radości i piękne fajerwerki sprawią, że ten moment będzie niezapomniany i stworzy niepowtarzalną atmosferę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt