Sylwester 2023 Bielsko-Biała – Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Foto: Bielskie Centrum Kultury - Lucek Cykarski

W Bielsku-Białej odbędzie się na niezapomniana noc sylwestrowa 2023/2024. W tym roku organizatorzy przygotowali wyjątkową imprezę plenerową na Placu Wojska Polskiego, a główną gwiazdą wieczoru będzie – Dawid Kwiatkowski.

Sylwester 2023 na pl. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej

Tradycyjnie, Sylwester to czas radości, śmiechu i wspólnego świętowania z przyjaciółmi i rodziną. Bielsko-Biała nie pozostaje w tyle, oferując swoim mieszkańcom oraz gościom atrakcje podczas sylwestrowej nocy.

Wiele miast w Polsce organizuje plenerowe imprezy sylwestrowe, a Bielsko-Biała dołącza do tego grona, przygotowując wydarzenie na Placu Wojska Polskiego – ,,Sylwester pod chmurką”. 

Gwiazdą nocy sylwestrowej 2023 w Bielsku-Białej - Dawid Kwiatkowski

Gwiazdą wieczoru będzie Dawid Kwiatkowski. Artysta ten już wielokrotnie zachwycił bielszczan swoimi koncertami, gromadząc liczne grono swoich fanów. Jego energiczna muzyka i charyzma gwarantują niezapomnianą rozrywkę.

Koncerty Dawida Kwiatkowskiego zawsze przyciągają tłumy, a Bielsko-Biała z pewnością nie będzie wyjątkiem. Plenerowa przestrzeń Placu Wojska Polskiego pozwoli na swobodne uczestnictwo wielu osób, co stworzy niesamowitą atmosferę pozytywnych emocji i radości.

Sylwester 2023 w Bielsku-Białej - program

godz. 21.00  – wystąpi Grzybowski Big Band Show,
godz. 22.00 – koncert zespołu This Cover Band,
godz. 23.15 – występ gwiazdy wieczoru – Dawida Kwiatkowskiego.
godz. 00.00 – sylwestrowa dyskoteka, którą dowodzić będzie Ojciec Prowadzący Michał J. Sandecki. 

O północy życzenia noworoczne złoży prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Później imprezę poprowadzi DJ Sandecki.

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski rozpoczął swoją muzyczną podróż od stworzenia kanału na YouTube, gdzie prezentował swoje umiejętności poprzez covery i autorskie teledyski. To właśnie tutaj zaczęła się jego pasja i zapał do muzyki, przyciągając uwagę fanów swoim niezwykłym talentem wokalnym.

Jego kariera nabrała rozpędu, gdy dołączył do zespołu “Two of Us”. Ta współpraca okazała się kluczowym etapem, który otworzył przed nim drzwi do szerokiej publiczności. Razem z zespołem tworzył przeboje, zdobywając serca fanów i uznanie wśród branżowych ekspertów.

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na udział w przesłuchaniach do czwartej edycji programu Polsatu “Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Choć nie przeszedł do kolejnego etapu, ta chwilowa porażka nie zniechęciła go. Przełomem w jego karierze był 19 lipca 2013 roku, kiedy to wydał debiutancki singiel “Biegnijmy”, a trzy miesiące później kolejny – “Na zawsze”. To było początkiem wielkiego sukcesu.

Dawid Kwiatkowski jest laureatem Europejskiej Narody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, Telekamery, a także najbardziej prestiżowej narody muzycznej w Polsce – Bursztynowego Słowika, którą otrzymał na festiwalu w Sopocie za hit Bez ciebie. Piosenka ta głosami słuchaczy radia RMF FM została wybrana na przebój roku 2021. Wokalista zdobył też cztery nagrody Nickelodeon Kids’ Choice Awards i był jurorem najpopularniejszego w Polsce formatu rozrywkowego The Voice Kids.,

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt