Święto placka ziemniaczanego 2023 w Milówce – wiemy kto będzie gwiazdą wieczoru !

Święto Placka Ziemniaczanego odbedzię się w Milówce. Prócz sporej dawki muzyki w wykonaniu różnych zespołów mieszkańcy oraz turyści będą mogli skosztować znakomitych placków ziemniaczanych przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Święto Placka Ziemniaczanego 2023 w Milówce

Tegoroczną imprezę zaplanowano na 22 lipca 2023r. w Amfiteatrze nad Sołą. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ,,Baciary”, twórcy takich utworów jak: ,,Żyje się raz”, ,,Jak się bawią ludzie”, ,,Wódko ma”, ,,Siedem czerwonych róż” i wiele innych. Koncert rozpoczną o godz. 21:00.

Baciary – polski zespół folklorystyczny, który w strojach i muzyce nawiązuje do tradycji góralskiej. Zespół założony przez braci Janusz Body i Andrzej Body w 2002 roku na Podhalu. Natychmiast zyskał sławę, dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych dawno temu przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat. Do najbardziej znanych utworów należą: „Żyje się raz”, „Oczy zielone”, „Nic do stracenia”, „Jak się bawią ludzie”, „Lubię Śpiewać, Lubię Tańczyć”.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry