Świetlna Kraina na Górze Żar – w tym miejscu czuć już magię świąt!

Zdjęcie ilustracyjne / foto: FB Łukasz Kałwa Foto-Video

Góra Żar to nie tylko wspaniały ośrodek narciarski, ale także miejsce, które ożywa po zmroku dzięki magicznym iluminacjom. Każdego wieczoru, od godziny 15:00, ta malownicza góra staje się miejscem pełnym kolorów, gdzie wagon, narciarz, snowboardzista i szybowiec nabierają życia. 

Kraina Żaru - Świetlna kraina na szczycie góry

Góra Żar,  to nie tylko wspaniałe miejsce do uprawiania sportów zimowych, ale także magiczna kraina oświetlona setkami tysięcy kolorowych światełek. Na szczycie Góry Żar znajdziesz iluminacje, które zachwycają odwiedzających każdej zimy. Znajdziesz tu m.in. wagon, narciarza, snowboardzistę i szybowiec, które stanowią nieodzowny element krajobrazu Góry Żar.

Aby w pełni cieszyć się widokiem iluminacji na Górze Żar, najlepiej jest odwiedzić to miejsce po godzinie 15:00. To właśnie wtedy iluminacje zaczynają ożywać i rozświetlają całą górę. Wstęp do krainy jest darmowy. 

Święty Mikołaj na Górze Żar

To nie tylko iluminacje sprawiają, że Góra Żar jest wyjątkowym miejscem do odwiedzenia zimą. Podobnie jak w zeszłym roku Święty Mikołaj zjawi się na szczycie, rozdając słodkości i sprawiając uśmiech na każdej buzi. 

Oprócz spotkania ze Świętym Mikołajem, na Górze Żar czekają na Ciebie także inne atrakcje związane z mikołajkami:

Oglądniecie Pokazu Rzeźbienia w Lodzie

To niesamowite połączenie sztuki, które zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Możesz podziwiać niesamowite rzeźby wykonane z lodu, które robią ogromne wrażenie.

Rodzinne Konkursy z Nagrodami

Organizowane będą rodzinne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. To doskonała okazja, aby spędzić czas razem z bliskimi, rywalizować w zabawnych konkurencjach i cieszyć się wygranymi.

Malowanie Buziek, Balonowe Zoo i Wspólne Dekorowanie

Dla najmłodszych odwiedzających Górę Żar przygotowano wiele atrakcji, w tym malowanie buziek, balonowe zoo i wspólne dekorowanie. Dzieci mogą dać się ponieść swojej wyobraźni, tworząc kolorowe dzieła sztuki i bawiąc się wesoło.

Poniżej na plakacie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących Mikołajek w Krainie Żaru 

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt