WIDEO: Sukces bielszczanki Oliwii Lach w ”The Voice of Poland” !

Oliwia Lach Bielsko-Biała
foto. The Voice of Poland

Oliwia Lach, młoda wokalistka pochodząca z Bielsko-Biała, to artystka, która swoją pasję muzyczną rozwija od najmłodszych lat. Jej talent przyciągnął uwagę jurorów programu “The Voice of Poland”, gdzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Oliwia Lach i jej przygoda z muzyką

Oliwia Lach swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku zaledwie 6 lat, kiedy to dołączyła do dziecięcego zespołu wokalno-tanecznego o nazwie “Włóczykije”. Już wtedy jej talent wokalny zaczynał rozwijać się, a scena stała się jej drugim domem. Dzięki wsparciu rodziny, Oliwia szybko stawała się coraz lepsza.

Aktualnie Oliwia Lach skupia się na pisaniu tekstów i tworzeniu własnych utworów muzycznych. To właśnie tworzenie muzyki stanowi jej pasję i sposób wyrażania siebie. Warto zaznaczyć, że rok temu wydała swój debiutancki singiel pod tytułem “Pokaż”. Ten utwór, który wcześniej zaprezentowała na koncercie “GraMY DoBBbro” w Bielsku-Białej, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów. Dodatkowo, Oliwia angażuje się jako fotomodelka.

Oliwia Lach przeszła przesłuchania w ciemno w programie The Voice od Poland

W sobotę wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno programu “The Voice of Poland”. W programie tym, utalentowani wokaliści mają szansę zaprezentować się przed liczną publicznością i znanymi jurorami. Oliwia wybrała utwór Bryski – “Odbicie” i dzięki swojemu niesamowitemu wykonaniu udało jej się obrócić dwa fotele – Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka. To ogromne wyróżnienie, które świadczy o jej wyjątkowym talencie.

Finalnie wybór padł na Justynę Steczkowską, która stała się mentorką Oliwii. To niesamowita szansa dla młodej wokalistki, która będzie mogła uczyć się od jednej z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Po zakończeniu przesłuchań, bielszczankę zobaczymy także w emocjonujących bitwach, gdzie zmierzy się z innymi utalentowanymi uczestnikami programu.

Oliwia Lach wydała debiutancki singiel

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt