Stulecie BKS Stal Bielsko-Biała

24 września zaplanowano świętowanie bardzo okrągłego jubileuszu Bialskiego Klubu Sportowego Stal. Klub powstał w 1922 roku. Na 100-lecie BKS przyjedzie do Bielska-Białej drużyna klubu VFl z partnerskiego Wolfsburga.

Organizatorzy zapraszają już od godz. 10.00 do wspólnej zabawy. Impreza rozpocznie się na stadionie Na Górce przy ul. Młyńskiej 52, gdzie zostanie rozegrany kibicowski turniej piłkarski oraz inne widowiskowe konkurencje: przeciąganie liny i wyciskanie sztangi leżąc. Spotkanie wzbogacą także inne atrakcje. Wszystko potrwa do godz. 17.00, wstęp jest wolny.


Sportowym wydarzeniem dnia będzie mecz piłkarski na Stadionie Miejskim – o godz. 19.22 rozpocznie się tam spotkanie BKS Stal z drużyną reprezentującą Bundesligę – VFl Wolfsburg! 
W przerwie meczu zaplanowano prezentację zawodników biorących udział gali Babilon MMA; będzie m.in. dobrze znany kibicom Adrian Ares Błeszyński.
Zgodnie z planem, po meczu wierni kibice BKS wyruszą wspólnie pod Ratusz, żeby od 21.30 dalej świętować stulecie swojego klubu.

Bilety na mecz BKS Stal – VFL Wolfsburg można już nabywać poprzez link https://bksstal.pl/bilety/Event/id/717543894/ (w pakiecie pamiątkowy gadżet). Będzie je można kupować w stadionowych kasach przed meczem.

Honorowy patronat nad jubileuszem Bialskiego Klubu Sportowego objął prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

źródło/foto UM Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt