Stand Up w Żywcu – Mama na Obrotach

stand up mamy na obrotach

Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami!

Mama na obrotach w Żywcu

Mama na obrotach to Klaudia Klimczyk. Swoje konto na TikToku założyła w 2020 roku i niemal od razu zyskała sporą widownię. Najpierw oglądała filmiki osób, które rozśmieszały ją do łez, a po jakimś czasie sama zdecydowała się stanąć po drugiej stronie ekranu i zaczęła… parodiować swojego męża. Często pokazuje na nich również swoje dzieci. Klaudia potrafi rozśmieszać ludzi i stale dostarcza im rozrywki. Jej tiktoki mają prześmiewczą tonację. Mama na obrotach żartuje ze swojej wagi, stylizacji i realiów życia, które odbiegają od tych prezentowanych przez większość influenserek. Najbardziej wyróżnia Ją jej gwara i dystans do siebie. 

Od teraz będziemy mogli oglądać Klaudię nie tylko w internecie ale również na żywo. Mama na obrotach wkracza na scenę stand upową!

Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu.

Kiedy: 22 styczeń 2023, godzina 17:00
Gdzie: Żywiec, Miejskie Centrum Kultury

Bilety do kupienia tutaj.

Stand Up Mamy na obrotach

źródło: informacje prasowe

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt