Sprzedawali odzież i wchodzili ludziom do mieszkań

Policjanci zatrzymali trzech sprawców naruszenia miru domowego, którzy wtargnęli do dwóch mieszkań na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej. Sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do roku.

Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na terenie osiedla Złote Łany w Bielsku-Białej,  trzech mężczyzn pod pretekstem sprzedaży odzieży,  wtargnęło do dwóch mieszkań naruszając  mir domowy mieszkańcom.
Pokrzywdzeni nie byli zainteresowani kupnem, wzywali mężczyzn do opuszczenia mieszkania, jednak Ci byli nachalni. Ostatecznie z uwagi na opór pokrzywdzonych,  dali za wygrywaną i wyszli.  O tym fakcie, iż po osiedlu grasuje trzech mężczyzn, najprawdopodobniej narodowości romskiej, którzy niepokoją również innych mieszkańców bloków, dzwoniąc na domofony,  została powiadomiona Policja.
Najbliżej miejsca zdarzenia byli dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, którzy zauważyli mężczyzn odpowiadających podanemu przez świadków rysopisowi. Osoby te na widok mundurowych przyspieszyli kroku, jednak szybka reakcja dzielnicowych doprowadziła do ich zatrzymania. Okazało się, że sprawcy nie posiadali przy sobie żadnych przedmiotów, które chcieli rzekomo sprzedawać.
Mężczyźni usłyszeli zarzuty naruszenia miru domowego, za co grozi kara jednego roku pozbawiania wolności.  

źródło Policja Bielsko-Biała

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt