Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Żywcu – dyskoteka, konkursy i moc prezentów!

Dla wszystkich dzieci Mikołajki to magiczny czas, pełen oczekiwania na spotkanie ze świętym Mikołajem. Miasto Żywiec przygotowuje wiele atrakcji, które umilą ten wyjątkowy okres. Pierwsze wydarzenia odbędą się już na kilka dni przed Mikołajkami!

Wielki Bal Mikołajkowy - spotkanie z Mikołajem w Żywcu

Burmistrz Miasta Żywiec, Antoni Szlagor, oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na WIELKI BAL MIKOŁAJKOWY. To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Mikołajem osobiście. Impreza odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17:00 i obfitować będzie w mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Co można tam znaleźć?

  • Spotkanie ze świętym Mikołajem, który przywita dzieci osobiście.
  • Roztańczona dyskoteka, na której każdy ma szansę zaprezentować swoje taneczne umiejętności.
  • Konkursy z nagrodami, które sprawią radość każdemu uczestnikowi.
  • Słodkie niespodzianki, które umilą dzieciom wieczór.
  • Zabawa z doświadczonym animatorem, który zapewni wiele śmiechu i zabawy.

Korowód św. Mikołaja na żywieckim rynku!

Już 2 grudnia o godzinie 12:00 na żywieckim rynku odbędzie się uroczysty korowód św. Mikołaja. Każde dziecko zostanie poczęstowane słodkim upominkiem, co z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach. To kolejna okazja, by poczuć magię zbliżających się Mikołajek.

Korowód Świętego Mikołaja organizowany jest w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego.  Zapoznaj się z programem:

Spotkanie ze Świętym Mikołajem na Hali Sportowej MOSiR-u!

Tego samego dnia, 2 grudnia o godzinie 16:00 na Hali Sportowej MOSiR-u rozpocznie się Spotkanie ze Świętym Mikołajem. Podczas tej wyjątkowej imprezy zwycięzcy Mikołajkowych Zawodów Pływackich zostaną uroczyście nagrodzeni, a wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają wyjątkowe upominki. Rodzice dzieci, które nie biorą udziału w zawodach, mają możliwość zakupu paczek mikołajkowych w cenie 50 złotych. Liczba paczek jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć!

Zapisy oraz płatności można dokonać w Kasie Pływalni Miejskiej. Aby uczestniczyć w Spotkaniu ze Świętym Mikołajem, można pobrać zgłoszenie ze strony www.mosir-zywiec.pl.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt