Spotkanie z Grzegorzem Szczepaniakiem – autorem książki ”Szlaki Żywca”

Żywiecka Biblioteka Samorządowa ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe spotkanie z Grzegorzem Szczepaniakiem, twórcą przewodnika turystycznego – “Szlaki Żywca: przewodnik po Żywcu i atrakcjach turystycznych miasta“, który jest kluczem do odkrywania uroków tego miejsca.

Czego możemy dowiedzieć się z książki ''Szlaki Żywca''?

Książka, która już zdążyła zyskać uznanie czytelników, zawiera opis aż 60 obiektów zlokalizowanych w Żywcu, prezentując również wszystkie 9 szlaków turystycznych przemierzających miasto oraz oraz informacje o Żywieckiej Koronie Beskidów.

“Szlaki Żywca” to nie tylko przewodnik. To kompendium wiedzy o mieście, opatrzone starannie dobranymi fotografiami autora, które dodatkowo uatrakcyjniają lekturę. Dodatkowo, zawarta w książce mapa ułatwia orientację i przemieszczanie się między opisanymi atrakcjami. Przewodnik dostępny jest w miejscach takich jak kawiarnia “Przystań”, Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu, a także w informacji turystycznej Muzeum Miejskiego w Żywcu.

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Szczepaniakiem

Spotkanie odbędzie się w dniu 20.02.2024 r. o godz. 17.00. Podczas spotkania Grzegorz Szczepaniak podzieli się swoją pasją i wiedzą na temat Żywca – miasta, które ma nie tylko bogatą historię, ale także wiele ciekawych zabytków, szlaków i atrakcji turystycznych.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry