Sportowe Piątki na Panoramie: Zajęcia z animatorami

foto: UM BB

Od 5 lipca mieszkańcy Bielska-Białej i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym cyklu sportowo-rekreacyjnym organizowanym przez Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wakacyjne piątki na pływalni Panorama to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu dla dzieci i młodzieży, którzy mogą liczyć na różnorodne atrakcje prowadzone przez doświadczonych animatorów.

Atrakcje Sportowych Piątków na Panoramie

W każdy wybrany piątek, od 5 lipca, pływalnia Panorama stanie się centrum sportowych emocji dla najmłodszych. W godzinach od 10:00 do 15:00 animatorzy poprowadzą szereg zajęć, które zapewnią mnóstwo zabawy i ruchu. Dzieci będą miały możliwość spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach, takich jak badminton, piłka wodna czy tor przeszkód. Każde spotkanie to nie tylko zabawa, ale również okazja do nauki nowych umiejętności, dzięki szkoleniu ze skoków do wody.

Sportowe piątki na Panoramie są częścią większej inicjatywy – Lata w Mieście 2024. W ramach tego projektu, zajęcia będą odbywać się w wybrane piątki: 5 i 19 lipca oraz 2, 16 i 30 sierpnia. Dzięki regularnym spotkaniom, uczestnicy będą mieli możliwość systematycznego rozwijania swoich umiejętności oraz nawiązywania nowych znajomości.

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt