Spektakl uliczny w Bielsku-Białej – ,,Kwiat Paproci” ma nową datę !

Z powodu gwałtownej burzy organizatorzy musieli niestety przełożyć spektakl. Ale nie martwcie się! Już dzisiaj będziecie mieli okazję zobaczyć tą wspaniałą produkcję, która będzie czymś naprawdę niezwykłym.

Spektakl uliczny w Bielsku-Białej

KWIAT PAPROCI – spektakl uliczny stworzony na podstawie pięknej baśni Ignacego Kraszewskiego opartej na polskiej tradycji Nocy Świętojańskiej. To magiczne wydarzenie przeniesie nas w świat fantazji, a wszystko to na ulicy 11 Listopada 24, przed Punktem 11.

Wejdźcie z nami do magicznego świata, który budujemy dla Was ruchem, cieniem i przede wszystkim emocjami! To będzie opowieść dążeniu do celu i o poszukiwaniu miłości. – piszą organizatorzy

W widowisku “KWIAT PAPROCI” wystąpią dwie wyjątkowe grupy artystyczne. Po pierwsze, będziemy mieli przyjemność podziwiać Teatr ŚwiatŁa, którego spektakle słyną z niezwykłych efektów wizualnych. Ich umiejętność manipulowania światłem stworzy niepowtarzalną atmosferę i zapewni nam niezapomniane wrażenia w trakcie przedstawienia.

Po drugie, na scenie pojawi się Zespół Taneczny “Synergia”, który swoimi krokami i harmonią ruchu przeniesie nas w świat tańca. Ich precyzja i zgranie sprawią, że całość spektaklu nabierze jeszcze większego rozmachu i piękna.

Wydarzenie jest częścią inicjatywy Bielsko-Biała ESK 2029

foto. Bielskie Centrum Kultury

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry