Sól – Kiczora: Śmiertelne potrącenie pieszego

Około godziny 17 służby zostały zadysponowane przez SKKP w Żywcu do zdarzenia drogowego w którym został poszkodowany 68-letni mężczyzna Niestety nie udało się uratować poszkodowanego. 

Do tej pory nie zostało ustalone co dokładnie wydarzyło się na miejscu wypadku.

Możliwe jest kilka przyczyn tej Tragedii. Jedną z nich są aktualnie panujące złe warunki pogodowe, dodatkowo w miejscu wypadku droga nie jest oświetlona. Pieszy poruszał się poboczem i nie posiadał żadnych znaków odblaskowych, przez co mógł nie być widoczny dla kierującego pojazdem

Aktualizacja: Do zdarzenia doszło wczoraj około 16.50 w Soli-Kiczora. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, najechał na leżącego na jezdni 68-letniego mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca, po czym, po jakimś czasie powrócił. W wyniku zdarzenia 68-latek poniósł śmierć. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci oraz prokurator. Jak ustalili, 39-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz śledczy będą wyjaśniać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.  

Udostępnij na Facebooku:

Share on facebook
Facebook

Reklama

Zobacz również..

Reklama

STRONY

Nasze SOCIAL
Kontakt
Przewiń do góry